پشتیبانی و استعلام قیمت اصفهان سنگ | سوالات متداول اصفهان سنگ اصفهان سنگ

سوالات متداول

برای مناطق شرجی چه سنگی برای نمای ساختمان مناسب است؟

 

 سنگ تراورتن
 

نحوه نگهداری سنگ نمای ساختمان چگونه است؟

برای تمیز کردن سنگ نما به خصوص سنگ های گرانیت، مرمر می توان از مواد تمیزکننده رقیق استفاده نمود. برای جلوگیری از ایجاد لکه در اثر بارش باران و برف سنگ نما بایستی حداقل یک بار در سال شسته شود. در شستشوی سنگ های آهکی دقت لازم را به کار گیرید چرا که به دلیل ماهیت این سنگ ها شستشوی بیش از حد آن ها با آب سبب ایجاد شوره و لکه بعد از خشک شدن سطح سنگ می شود. برای پاک نمودن رسوب های گچی ایجاد شده در سطح سنگ نمای آهکی می توان از برس های سیمی استفاده کرد. ماسه سنگ ها را نیز می توان به وسیله تجهیزات مکانیکی و مواد شیمیایی پاکسازی نمود. توجه داشته باشید که استفاده از مواد سخت و زبر برای پاکسازی سطح سنگ های نرم باعث ایجاد خراش و آسیب به بافت سنگ می شود.

از سنگ لایم استون و مرمریت می توان باهم استفاده کرد؟

در یک قسمت ساختمان خیر، اما میتوانید سنگ لایم استون را برای پوشش دیوار استفاده کنید و سنگ مرمریت را در دیگر قسمت های داخلی ساختمان

سنگ تایل چیست؟

سنگ تایل نوعی از برش سنگ است و به تنهایی یک مدل سنگ جداگانه نیست. این مدل رایج‌ترین برش سنگ برای مصارف ساختمانی است و انواع آن در تمام خانه‌ها یافت می‌شود. برای تولید سنگ تایل  تخته سنگ، تخته‌های گرانیتی، سنگ مرمر، سنگ آهک و سنگ آهک سفید را به کاشی‌های نازک برش داده شده که معمولا مربع یا مستطیل هستند تبدیل می‌کنند.
 

آیا می توان سنگهایی که موجود نیستند سفارش دهم؟

بله ، شما می توانید با کارشناسان اصفهان سنگ تماس گرفته محصول خود را سفارش دهید یا از جزئیات آن مطلع شوید

 

بهترین سنگ برای استفاده نما کدام سنگ است؟

پاسخ این سوال به یک سنگ خاص اطلاق نمی شود،در واقع با توجه به نوع آب و هوای هر منطقه میتوان سنگی را مناسب با آن اقلیم انتخاب و در نما استفاده کرد. برای مثال سنگ های گرانیت دارای کانی های آهنی در آب و هوای مرطوب مثل شمال کشور به تدریج به دلیل اکسیده شدن عنصر آهن در آنها تغییر رنگ داده و ظاهر نازیبایی پیدا میکنند.لذا بهتر است در هنگام انتخاب سنگ به جنس آن دقت شود.با این حال سنگ های خانواده تراورتن جهت پوشش نمای ساختمان گزینه مناسب تری هستند.
 

آیا صادرات هم دارید؟

بله ، بهترین درجه کیفی سنگ بعد از بسته  بندی و تشریفات گمرکی ،آماده بارگیری و ارسال می شود .
 

در صورت خرید غیر حضوری امکان رؤیت بار و بارگیری محصول وجود دارد؟

بله تصاویری از زوایای مختلف سنگ ارسال می شود ؛ به هنگام بارگیری مرسوله نیز ، ایشان را در جریان بارگیری سفارششان بصورت لایو یا فیلم قرار می دهیم .


نحوه استعلام قیمت ها چگونه است؟

شما طی تماس با  اصفهان سنگ و مشخص نمودن نوع درخواست ، متراژ ، کیفیت و سایز مورد نظر  در کمترین زمان ممکن می توانید از قیمت ها مطلع شوید

کاربرد سنگ های مرمر چیست؟

بسیاری از معماران ساختمان های لوکس به دلیل جذابیت و زیبایی چشمگیر سنگ مرمر، از آن در نمای بیرونی ساختمان استفاده می کنند. نمای ساختمان به طور کلی به عنوان صورت ساختمان به حساب می آید. اگر قصد استفاده از سنگ مرمر در نمای بیرونی ساختمان را دارید، زیبایی، مدرنیته، استحکام، عایق حرارتی، از بین نرفتن انرژی داخل ساختمان، طراحی سنگ نما و هچنین قیمت این سنگ باید در نظر گرفته شود.
 
  • استفاده از سنگ مرمر در دیوار بین کابینت ها
  • استفاده از سنگ مرمر به عنوان کفپوش
  • استفاده از میزهای مرمر
  • استفاده از سنگ مرمر در ساخت راه پله
  • استفاده از لامپ تزئینی مرمر
  • استفاده از کانتر سنگ مرمر
  • استفاده از سنگ مرمر در طراحی حمام
 
این امکان برای شما وجود دارد که از سنگ مرمر در طراحی حمام و برای قسمت های سینک روشویی، وان و دیوارها از آن استفاده کنید…

برای نما از سنگ تراورتن استفاده کنیم؟

سنگ تراورتن از جمله سنگ هایی است که مورد تایید برای استفاده در نمای بیرونی ساختمان می باشد. آن چه که آن را به نمونه ای مناسب برای اجرای نمای ساختمان تبدیل کرده است، وجود خلل و فرج در پشت آن می باشد. این امر سبب می شود، ملات به خوبی به پشت آن چسبیده و بر روی سطح مورد نظر قرار گیرد و در طول زمان از سقوط آن جلوگیری به عمل می آورد. از آن جایی که ساب پذیری این سنگ بالاست، از آن در ساخت راه پله نیز استفاده می شود.

تفاوت سنگ مرمریت وسنگ تراورتن چیست؟

تراورتن ها ســنگهاي آهكي ســخت و متخلخل و غالباً سفيدی هســتند كه از کربنات کلسیم ( CaCO3 ) تشکیل شده اند و حاصل رســوب گذارى، به ويژه توســط چشــمه هاى آبگــرم و يا رودخانه ها هستند و همچنین سنگ سخت و نيمه بلورى است كه اغلب به علت وجود تركيبات آهن يــا برخى نا خالصى هاى ديگــر به رنگهاى متفاوت و زيبا و بافت نوارى شكل ديده مي شوند.

مرمریت سنگی دگرگون شده است که با تبلور مجدد سنگ آهک به وجود می آید، بدین گونه که به مرور زمان و تحت فشار و حرارت، بافت و ساخت سنگ آهک دگرگون شده، مجددا تبلور یافته و یک کلسیت بزرگ، زبر و رگه دار را به وجود می آورد.

سنگ مناسب برای نما چه سنگی است؟

جهت نمای بیرونی ساختمان سنگهای رسوبی آهکی گزینه بهتری هستند که در بازار به تراورتن معروف میباشند

سنگ های تراورتن به دلایل زیر دارای ارجهیت نسبت به سنگهای دیگر مثل گرانیت ها و ... هستند:

1.خلل و فرج:باعث میشود تا تراکم سنگ کاسته شده و در مقابل انبساط و انقباظ تغییرات محسوس وجود نداشته باشد.

و همچنین با نفوذ دوغاب سیمان در آنها به خوبی سنگ در جایش محکم میشود.

2.سختی کمتر از 3:باعث میشود تا به راحتی بتوان به سنگ شکل داد

3.تنوع رنگ بسیار:دست مهندسین طراح و معمار را در طراحی باز میگذارد و طیف گسترده ای از سلایق را به خود جذب میکند.

و دلایل دیگری که میتوان به آن اشاره کرد


 آرشیو سنگ های تراورتن

نحوه ی ارسال سنگ چگونه است؟

پس از خرید از مجموعه اصفهان سنگ ، خرید شما از طریق مجموعه ی حمل و نقل قرار دادی ما یا با سرویس مورد نظر شما به مقصد ارسال می شود.

چه نکاتی برای تهیه سنگ باید بدانیم؟

همانطور که در مقالات اشاره کردیم بهتر است شما به صورت مستقیم از کارخانه برای خرید سنگ اقدام نمائید،تا دست واسطه ها کوتاه  و مبلغ پرداختی شما برای تهیه سنگ ها کمتر شود،نکته بسیار مهم که قبل از خرید هر سنگ باید بدانید این است که شما با کارشناسان متخصص ما در تماس باشید تا با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه شما بهترین سنگ را تهیه کنید.

چگونه می توانیم خریدی مطمئن داشته باشیم؟

شما می توانید به صورت غیر حضوری و یا  با مراجعه به کارخانه اصفهان سنگ ضمن بررسی و مشاوره ی تخصصی با آگاهی کامل بهترین سنگ مورد نیاز خود را تهیه نمائید.

فرآیند خرید سنگ چگونه می باشد؟

در ابتدا به سربرگ محصولات مراجعه نموده و پس از بررسی و شناخت سنگ مورد نیاز با شماره های درج شده  تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید قبل از خرید هر نوع سنگ از محصولات ما با مشاورین اصفهان سنگ به صورت حرفه ای مشاوره ی رایگان  داشته باشید.

چگونه می توانیم با اصفهان سنگ در ارتباط باشیم؟

 شما مشتریان و همکاران عزیز از طریق شماره های زیر ، ایمیل و ادرس کارخانه می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری با ما در تماس باشید.

آدرس کارخانه :

شماره تماس :

ایمیل : 

فعالیت شما در چه زمینه ای می باشد؟

فعالیت اصفهان سنگ در تولید و فرآوری انواع سنگ های ساختمانی می باشد شما می توانید با مراجعه به آدرس زیر اطلاعات بیشتری  از اصفهان سنگ داشته باشید.

اینجا کلیک کنید